نتایج جستجو برای عبارت :

درمورد کاهش وزن چه باید بدانیم ؟!

کتاب باید كسی از میان ما به كشتن كتاب برخیزدشاعر: فرهاد وفایی

چشم هایششروع ویرانیو من آن دورترین شهر زیر آوارمکه هیچ ، هیچ ، هیچامیدِ نجاتم نیست
برای تهیه ی این کتاب می توانید به پیج اینستگرام نشر شانی مراجعه کنید:@nashreshani1
همچنین می توانید از سایت نشر شانی تهیه کنید: 
http://www.nashreshani.com
مطلب درمورد راه اندازی اصلی وبلاگمطلب درمورد راه اندازی اصلی وبلاگمطلب درمورد راه اندازی اصلی وبلاگمطلب درمورد راه اندازی اصلی وبلاگمطلب درمورد راه اندازی اصلی وبلاگمطلب درمورد راه اندازی اصلی وبلاگمطلب درمورد راه اندازی اصلی وبلاگمطلب درمورد راه اندازی اصلی وبلاگمطلب درمورد راه اندازی اصلی وبلاگمطلب درمورد راه اندازی اصلی وبلاگمطلب درمورد راه اندازی اصلی وبلاگمطلب درمورد راه اندازی اصلی وبلاگمطلب درمورد راه اندازی اصلی وبلاگمطل
1) درمورد رسم و رسومات به توافق برسید
2)در مورد نوع و نحوه انجام مراسم ها به توافق برسید
3) در مورد محل زندگی به توافق برسید
( زندگی با خانواده یا منزل مستقل)
4) درمورد حق اشتغال،ادامه تحصیل به توافق برسید
5)درمورد اینکه هزینه های دختر در دوران عقد با پسر است یا خانواده دختر به توافق برسید
6)در خصوص سطح رابطه جنسی در دوران عقد به توافق برسید
7) در مورد مدت زمان عقد تا عروسی به توافق برسید
8)درمورد حجاب و اعتقادات  به توافق برسید
9)در مورد رفت و آمد به ت
حتما مشکلات خرید موبایل شمارو هم در فکر فرو برده است . اما امروز یه گروه زدیم ک به شما کمک میکنه 
در این گروه شما میتونید . موبایلی که میخواین بخرین رو مورد بحث قرار بدین و سوالات خود را بپرسید . 
با تجربه ترین افراد در این گروه عضو هستن و مشکلات شمارا پاسخ میدهند . 
شما راحت میتونید با این گروه موبایل مورد نظر خود را بخرین . 
حل مشکلات گوشی خود را هم میتوانید سوال کنید . 
سوالات درمورد روش خرید معتبر گوشی از اینترنت
سوالات درمورد مشکلات فلش کرد
نکاتی مهم درمورد طرز کشیدن خط چشم
بعضی از خانمها دوست دارند که در روز از خط چشم استفاده کنند. استفاده صحیح از خط چشم زیبایی چشمان را چندین برابر میکند و مژه ها ضحیمتر به نظر می آیند. خط چشم به رنگهای مشکی و قهوه ای تیره در دسترس است.

ادامه مطلب
درمورد کاهش وزن چه باید بدانیم ؟!

مقدمهافرادی که با چاقی و یا حتی 10 پوند اضافی مبارزه می کنند ممکن است در جستجوی راهی سریع برای کاهش وزن باشند. یک رژیم غذایی سالم با برنامه ورزشی خوب بهترین گزینه است. با این حال ، برخی از محصولات کاهش وزن بدون نسخه (OTC) همچنین بسیاری از وعده های سریع و سریع را دریافت می کنند. به عنوان مثال ، تکه های کاهش وزن ادعا می کنند باعث کاهش سریع و آسان کاهش وزن می شوند. اما آیا تکه های کاهش وزن واقعاً کار می کنند و آیا استف
درود
روز بخیر دوستان ، مثل همیشه امروز هم برای شما مطلبی درمورد سقف های کاذب آماده کرده ایم و قصد داریم درمورد سقف کاذب تیغه ای برای شما توضیحاتی دهیم .
سقف های کاذب تیغه ای همانطور که از اسم آنها مشخص بوده به صورت تیغه ای ساخته شده اند و جنس آنها از آکوستیک آلمینیومی لوور می باشد که در حوزه سقف های متحرک باز می باشد ، ظاهر دید این سقف ها به صورت پره ای بوده و فضای بین آنها خالی می باشد و همچنین داخل آنها قابل مشاهده خواهد بود
بری دریاف اطلاعات
+ فعلا صدها روایت و سناریو از اشخاص و ارگانها و گروههای مختلف، درمورد هواپیما و سقوط شنیده میشه. که هر کی هرکدومو دوس داره انتخاب میکنه، یا سر دوراهیه، یا دنبال حقیقت بیشتر.اما درمورد سیستان بلوچستان، سناریویی نیست. روایت و داستان پیچیده ای نیست. حقیقت پشت پرده و دوراهی ای وجود نداره! یک داستان یک کلمه ای ِ غم انگیز و شرم آور و واضح ، درمورد مردمانی مظلوم و محروم و دوستداشتنی و نادیده گرفته شده. سیل.

+ از شما ، دوستانتون ، اقوام ، آشنا ، فامیل
احضار روح 1 و 2 و 3 ، یک مجموعه فیلم ترسناک می باشد که رکن اصلی داستانش درمورد دو شخص متخصص مسائل ناشناخته می باشد که در قسمت اول به خانواده ای کمک میکنند که خانه تازه خریداری شده اشان تسط شیطان احاطه شده است و آنها را مورد اذیت قرار میدهند ، سری دوم فیلم درمورد یک دخترخانواده است که روحش توسط شیطان تسخیر شده است و در قسمت سوم درمورد دختری است که درموقع عکاسی همیشه یک روح را در عکس های خود مشاهده میکند.
ادامه مطلب
تحلیل فاندامنتال بازار فارکس:
چهارشنبه 22 ژانویه 2020
بارکلیز انتظار دارد که هفته بعد بانک انگلیس کاهش نرخ داشته باشد.
نگرانی ها درمورد ویروس کرونا روی تمایلات بازار اثر دارد.
بانک Negara مالزی با کاهش نرخ، بازار را شگفت زده میکند.
بارکلیز پیش بینی خود را در مورد کاهش نرخ بانک انگلیس با رقم 25bp در نشست 30 ژانویه MPC تغییر داده است. تیم پژوهشی ما همسو با این وضعیت، درمورد پروفایل تورم انگلیس در سال 2020 بازنگری کرده است و انتظار دارد که CPI در رقم سالانه 1.4
انشا کوتاه درباره برف انشا درمورد زمستان پایه هفتم انشا در مورد برف با مقدمه انشای ذهنی درباره برف انشا در مورد زمستان با مقدمه و نتیجه انشا درباره روستا در زمستان انشا در مورد کوهستان برفی انشا در مورد یک روز سرد زمستانی
ادامه مطلب

نامزد من یه قل همسان داره که همزمان با ما نامزد کرد. داشتیم با نامزد برادر نامزدم که می شه جاریم درمورد اینکه واسه تولدشون چی کار کنیم صحبت می کردیم و به این نتیجه رسیدیم که چقدررر اخلاقا و عادت هاشون شبیه همه و ما چقد تو این مدت خوب شناختیمشون.
ذوق کردم همینجوری الکی بابت همین پیام.

اگه درمورد نحوه سورپرایز کردن و کادوهایی که آقایون ساده و بی ریا دوست دارن ایده ای دارین خوشحال نی شم بگید :)))
امتیازش تو IMDb اینه: 8.5/10
یادتونه قبلا سریال فارگو رو دیده بودم؟ اینم یه چیزی تو مایه های همونه... درمورد یکی از پرونده های جنایی که توی آمریکا بوده و اینا... فارگو درمورد قتل بود و از اول میدونستیم چیشده و کار کی بوده و تا عاخر سیزن یک داشتیم روند پیدا شدن و تموم شدن پرونده رو میدیدیم ک از نظر من اصلا چیز جذابی نبود! دیگه یه جاهایی برام مهم نبود ک کی کجاست و چیکار میکنه... فقط میخاستم بگیرنش تموم شه بره:))
ولی این سریال درمورد یه پرونده تجاوزه. داست
«من منچستر‌یونایتد را دوست دارم» اثر مهدی یزدانی خرم.
این کتاب به سبک کاملا متفاوتی نوشته شده. داستان‌های متوالی و تو‌در‌تو درمورد افراد مختلف که ممکنه درمورد هر شخصیت و حادثه‌ی کتاب فقط چند خط نوشته شده باشه و درنهایت آدم‌ها و حوادث متفاوتی به‌طور زنجیروار به هم مرتبط شدن. کتاب، حوادث دهه ۲۰ و ۳۰ ایران رو به تصویر میکشه. از اشغال ایران توسط متفقین تا نخست‌وزیری مصدق و کودتای ۲۸ مرداد. فضای جامعه در اون سال‌ها به تصویر کشیده شده. از سلط
_"این"م یکی از اون آدمایی بود که همه فکر می‌کردن عاشقشم. نمی‌دونم چرا همیشه همین مدلیه؟
+شاید خیلی درموردش حرف می‌زدی مثلا.
_نه بابا! اگه نصف اون زمانی که درمورد هیک حرف می‌زدم درمورد"این" یا پسرعموم حرف زده بودم! گوشاشونو بسته بودن انگار. البته منم شکایتی نداشتم، به شرطی که هی به زور نگن آره، تو از فلانی خوشت میاد و...
+حالا "این" چه شکلی بود؟
_هوم، چه جوری بگم خب؟ منو یاد شان مندز می‌نداخت.
یهو نگام افتاد به صورتش و دیدم چشماش گرد شده. در عرض دو

20 اشتباه بزرگ که مانع کاهش وزن تان می شود

اشتباهاتی که مانع کاهش وزن می شوند

راه‌های کاهش وزن زیادی وجود دارد؛ اما بیشتر آنها باعث گرسنگی و عدم رضایت‌تان از خوردن خواهند شد. تصور کنید که هر کاری برای کاهش وزن انجام داده‌اید؛ اما نتیجه برایتان رضایت بخش نبوده است. در این مقاله نکاتی را بیان می‌کنیم که شاید شما هم در روند "کاهش وزن" به آن‌ها نیاز داشته باشید. این‌ها مجموعه‌ای از اشتباهات رایجی است که اکثر افرادی که دنبال کاهش وزن و 
قهوه خواص زیادی برای سلامتی دارد، از جمله:
سلامت کبد
پیشگیری از آلزایمر و زوال عقل
کاهش خطر ابتلا به پارکینسون
کاهش علائم افسردگی و بهبود روحیه
پیشگیری از سرطان
چربی سوزی و کاهش وزن
بهبود عملکرد فیزیکی
افزایش انرژی و هوشیاری
کاهش خطر بروز سکته
کاهش خطر ابتلا به دیابت نوع 2
افزایش طول عمر
سلام من طاها هستم و مدیر این وبلاگ و بازی های PSP را دوست دارم .
یکی از بازی هایی که من ان را خیلی دوست دارم بازی:Harvest moon:hero of leaf valley «برداشت ماه : قهرمان دره برگ» هست  که در این جا درمورد همین بازی می نویسم .
نکته اول : کپی برداری ممنوع!
نکته دوم : سوالی درمورد بازی داشتید حتماً بپرسید.
نکته سوم : نظر بگذارید .
ادامه مطلب 
ادامه مطلب
در دوران جمع بندی چگونه درس بخوانیم؟این سوال بسیاری از کنکوری هاست. در یک ماه مونده به کنکور چگونه میتوانیم دروس مختلف رو جمع بندی کنیم با این حجم زیاد.
بهترین راهکار برای هر درس رو براتون توضیح میدیم 
مثلا درمورد درس زیست اینطوریه که باید خیلی زیاد از کتاب مرور کنید هیچی به اندازه خوندن زیاد کتاب درسی کمک کننده نیست واسه درس زیست
برای ریاضی و فیزیک هم تا میتونید تست های کنکورهای اخیر رو کار کنید
برای درس شیمی قسمت های حفظی رو مرور کنید قسمت
سمینار چیست؟

بسیاری از ما وقتی مقابل عناوینی چون همایش، سمینار، ورکشاپ و … قرار می‌گیریم، معنی آن‌ها را دقیقا نمی‌دانیم. مثلا شما فکر می‌کنید معنی سمینار چیست؟
در واقع سمینار به نوع خاصی از رویدادها گفته می‌شود که در آن یک یا چند نفر سخن‌ران و ارائه‌دهنده‌ی اصلی وجود دارند و درمورد یک موضوع خاص صحبت می‌کنند. معمولا در سمینارهای موفق، سایر شرکت‌کنندگان نیز در بحث اصلی مشارکت می‌کنند و ارائه‌دهندگان اصلی بیش‌تر نقش تسهیل‌گر و هد
چتای قدیمی‌م با کارلا رو می‌خونم. اولاش برای هم استیکر می‌فرستادیم که پکاش رو اون یکی هم اد کنه، معمولا my little pony و ever after high. بعد شده از این کلیپای کوتاه درمورد دوستی و... تک و توک درمورد مدرسه و دوستامون. بعد آهنگ برا هم می‌فرستادیم با هشتگ میس‌ یو. از یه جایی به بعد چتامون انگلیسی شده، چون جفتمون می‌خواستیم زبانمون تقویت شه. بعد آپدیت از سلبریتیا و فول‌آلبومای وان‌دی و تیلور. بعد حوصله‌مون از انگلیسی حرف زدن سر رفته و برگشتیم به زبان مادر
انشا در مورد نسیم بهاری متن در مورد فصل بهار انشا در مورد بهار کلاس ششم جملات زیبا در مورد بهار انشا درباره بهار با رعایت مراحل نوشتن توصیف شکوفه های بهاری انشا درمورد بهار مقدمه بدنه نتیجه متن عادی درمورد بهار
انشا در ادامه مطلب
ادامه مطلب
سه شنبه 15 اکتبر 2019
نوسان و افزایش شدید پوند/دلارآمریکا در بازار امروز صبح با سخنانی از سوی بارنیر.
اعمال تحریم ها علیه ترکیه از سوی آمریکا.
انتظار می رود بانک کره با گزارش کاهش، شبانه نرخ ها را پایین بیاورد.
⚡️⚡️⚡️⚡️⚡️
جفت ارز پوند/دلارآمریکا دیروز بازار پرنوسانی داشت و در مرز صعود و زیان شناور بود ضمن معامله از سقف 1.2650 به کف  1.2516 درروز. این جفت ارز شبانه و پس از معامله زیر 1.2560 و گزارشی از روزنامه تلگراف اف
اینترنت چیزها یا اشیا (IoT  ) در حال تبدیل شدن به یک موضوع روز افزون برای  گفتگو در هر دو محل کار و خارج از آن است. این مفهومی است که نه تنها می تواند بر نحوه زندگی ما تأثیر بگذارد بلکه همچنین بر نحوه کار ما نیز تأثیر خواهد داشت. اما دقیقاً اینترنت اشیا چیست و در صورت وجود چه تاثیری بر ما می گذارد؟ پیچیدگی های زیادی در مورد اینترنت اشیا وجود دارد. اما می خواهیم در مورد اصول اولیه اینترنت اشیاء صحبت کنیم. گفتگوهای فنی و سیاسی بسیاری در حال انجام اس
همه چیز درمورد ارتودنسی نامرئی

ارتودنسی نامرئی یک درمان ارتودنسی نوآورانه است که جایگزین ارتودنسی سنتی است

همه لبخند خوبی می خواهند ، اما بسیاری از ما برای رسیدن به آنجا به کمک نیاز داریم. تعدادی از مردم با ارتودنسی نامرئی که اینویزیلاین نیز نامیده می شود موفق به داشتن لبخند زیبا می شوند.
ادامه مطلب
زمزمه‌هایی درمورد کاهش قیمت ارز شنیده می شود اما بازار روی خوش نشان نداده و دلار در کانال ۲۰ هزار تومان معامله می شود. مردم و کسبه عصبی شده‌اند، بازاریان جنس نمی فروشند و قیمت کالاهای اساسی روز به روز نجومی‌تر می شود. خودروسازان زیر فشار افکار عمومی کلاه گشادی محیا می کنند تا خیمه سنگینِ رسانه‌ای بر آنها برداشته شود.
 اخبار درِگوشی را چنین نقل می کنند که همتی رئیس بانک مرکزی از ۷ مهر مجوز تزریق ارز حاصل از صادرات را به بازار دریافت کرده اس

میل جنسی کم یا کاهش میل جنسی در مردان و زنان

میل جنسی کم یا کاهش میل جنسی می تواند هم مردان و هم زنان را تحت تاثیر قرار دهد‎

میل جنسی کم یا کاهش میل جنسی می تواند هم مردان و هم زنان را تحت تاثیر قرار دهد. نوسان در میل جنسی در دوره های مختلف زندگی انسان به واسطه دلایلی مانند تغییرات هورمونی، سن، و استرس غیرمعمول نیست.
با این وجود، میل جنسی کم اگر موجب استرس شده، بهزیستی کلی فرد را تحت تاثیر قرار دهد، یا به اضطراب درباره رابطه منجر شود، می
انشا درمورد مادر با مقدمه بدنه و نتیجه انشا در مورد مادر با مقدمه بدنه نتیجه انشا درباره مادر کلاس هفتم انشا مادر ابتدایی انشا عادی درمورد مادر انشا در مورد مادر پایه هفتم مقدمه در مورد مادر انشا در مورد مادر به زبان ساده
ادامه مطلب
نام وبتون:اشتهاژانر: #فانتزی ، #عاشقانهمنتشر شده از #lezhinوضعیت: #پایان_یافتهخلاصه:درمورد پسری درمورد دوهیونه که از طرف بچه های کلاس مورد آزار قرار می گیره و همچنین خوب نمی تونه راه بره .یه شب که داشته به خونه بر می گشته همکلاسیش بنام آجی رو می بینه که داره یه مرد رو میخوره. فردای اون روز که میخواسته خودکشی کنه (به خاطر زورگویی و اینجور چیزایی که براش پیش اومده ) که آجی نجاتش میده و بهش میگه که تو خونی داری که اگه بخورمت قدرتمند میشم و برای اینکه ب
امروز برایتان برنامه ای آماده کردیم که با استفاده از آن میتوانید درمورد مواد مخدر اطلاعاتی بدست آورید.
{برای دانلود فایل برای کامپیوتر کلیک نمایید}
پلتفورم: کامپیوتر
رمز فایل زیپ: spaceship.blog.ir
این فایل ساخته شده توسط خود تیم اسپیس شیپ میباشد.
سه شنبه 7 آوریل 2020
نخست وزیر جانسون تحت درمان جدی قرار میگیرد.
سهام جهانی به دنبال نشانه هایی از کاهش شیوع ویروس در ایتالیا و اسپانیا، بالا می رود.
موارد ابتلا در چین با کم شدن تعطیلی در ووهان، همچنان افت دارد.
بوریس جانسون شب گذشته تحت مداوای جدی قرار گرفت. ایشان یکشنبه شب پس از علایم مداوم از ابتلا به ویروس کرونا در بیمارستان پذیرش شد اما به توصیه ساختمان نخست وزیری، این اقدام «یک گام پیشگیرانه» بوده است. وضعیت
فائزه(+) رو تصور کنید، توی آشپزخونه، درحالی که سعی می‌کنه صداش رو تغییر بده. من(_) نشستم این‌ور هال، و مامان روبروم نشسته.+سولویگ، زود باش، این دستور مامانته!
_یعنی الان تو مامانمی؟
+نه، فائزه مامانته!
_اگه تو نه فائزه‌ای نه مامانم، پس کی هستی؟
+من مامانتم. 
_یعنی فائزه‌ای؟
+نه‌فائزه نیستم، مامانتم. فائزه مامانت نیست. 
_(به مامان اشاره می‌کنم) پس این کسی که اینجا نشسته کیه؟
+منم!
فقط داشتم می‌خندیدم این‌قدر همه‌چی رو پیچوند به‌هم!
پ. ن. اون رو
این چند روز بیشتر از این که در گیر زندگی باشم درگیر مرگ بودم. مرگهای زیادیا برای خودم به تصویرکشیدم اما بیشتر درگیر این دوتا شدم تصادف با اتوموبیل، سرطان. همیشه فکر میکنم نمیتونم مرگ بدون درد داشته باشم  ترجیح میدم موقع تصادف با اتوموبیل دوماه برم توکما بعدم اعضای بدنم اهدا بشه، درمورد سرطانم همینطور دوست دارم دیر تشخیص داده بشه وفقط دوماه فرصت داشته باشم، بعد ازهمه ی اینها نشستم و اروم اروم برا خودم اشک ریختم.امروز وقتی داشتم دراین مورد ح
سه شنبه 4 ژوئن 2019
عملکرد ترکیبی سهام جهانی و عملکرد ضعیف بخش فناوری آمریکا
دلارآمریکا ضعیف می شود و بازده این کشور پس از اشاره جیمز بولارد رئیس دفتر منطقه ای فدرال رزرو درمورد احتمال کاهش نرخ، افت دارد.
رزرو بانک استرالیا سیاست نرخ بهره خود را همانگونه که کاملا انتظار داشتیم کاهش می دهد.

عملکرد سهام آسیا و آمریکا دیروز و شبانه ترکیبی بود همچنانکه اندیکاتورهای اقتصادی ضعیف هستند و نگرانی ها درمورد نبرد تجاری آ
انشا درمورد ماهی در حوض قالی غیر طنز
ماهی در حوض قالی یعنی چه
انشا درباره ی ماهی در حوض قالی طنز وغیر طنز

معنی ماهی در حوض قالی

انشا طنز درمورد سایه ی آدم
انشا در مورد سایه ادم
انشا ایستادن توی صف
انشا در مورد انتقال خون
همه چیز درمورد رابطه جنسی ناسالم
کسانی مبتلا به رابطه جنسی ناسالم هستند که دارای شرکای جنسی مختلفی و از سابقه ی پزشکی شریک جنسی خود اطلاع چندانی ندارند.
رابطه جنسی ناسالم
رابطه ی جنسی ناسالم عبارت است از رابطه ای که فرد از سلامت خود یا شریک جنسی خود اطلاعی نداشته باشد در واقع هرزمانی که فردی از سوابق پزشکی شریک جنسی خود اطمینان کافی نداشته باشد، خود را در معرض رابطه ی جنسی ناسالم قرار داده است. در واقع یکی از معضلات کنونی جامعه عدم اطلاع کا
هر زنی ممکن است کاهش میل جنسی را در نقطه ای از زندگیش تجربه کند. در این مقاله به چند نکته کاربردی در رابطه با افزایش میل جنسی زنان اشاره می کنیم.
دلایل کاهش میل جنسی زنان
کاهش میل جنسی هر زمان پس از اینکه از لحاظ جنسی فعال شدید، ممکن است. بسیاری از زنان پس از بارداری و در زمان شیردهی، کاهش میل جنسی را تجربه می کنند.
همچنین ممکن است میل جنسیتان بر اثر اضطراب، استرس یا عدم تعادل هورمونی در بندنتان از صفر تا صد تغییر کند. همچنین برخی از اختلالات جن
محققان عنوان می کنند خوردن موز در وعده صبحانه می تواند به کاهش وزن کمک کند.

به گزارش : «هیتوشی واتاناب»، برنامه رژیم غذایی با عنوان «رژیم موز در صبحانه» را برای کاهش وزن معرفی می کند. در ژاپن این رژیم غذایی به «رژیم موز» معروف است که برای کاهش وزن استفاده می شود.
ادامه مطلب
کاهش وزن چه تاثیری بر قاعدگی دارد
کاهش
وزن بالا می تواند باعث شود قاعدگی تان عقب بیفتد. کاهش وزن به دلیل رژیم
گرفتن یا اختلال تغذیه ای می تواند باعث ایجاد نوساناتی در غده تیروئید شود
که به نوبه خود منجر به کاهش این هورمون های تولید مثل شوند.
ادامه مطلب
تاثیر کاهش وزن بر قاعدگی
کاهش

کاهش وزن چگونه می تواند روی قاعدگی تاثیر بگذارد
ادامه مطلب
دلایل کاهش میل جنسی مردان چاقی :چاقی در مردان باعث می شود که ترشح هورمون جنسی یعنی تستوسترون کاهش پیدا کند و در نتیجه میل مرد به رابطه جنسی کم شود . هم چنین چاقی با فشار خون بالا و سخت شدن شریان ها همراه است که این باعث می شود جریان خون در آلت تناسلی مردانه کاهش یافته و نعوظ را مختل شود . 
ادامه مطلب
 دیجیتال مارکتینگ یکی از مهم‌ترین بخش‌های هر کسب‌وکاری است که به سود شرکت‌ها کمک می‌کند. اما آیا دیجیتال مارکتینگ باعث کاهش هزینه‌ها نیز می‌شود؟
کاهش هزینه‌ها ممکن است برای برخی مناطق ضروری باشد، اما قبل از اینکه شما هر گونه کاهش شدیدی را در منابع تیم خود و یا تعدیل کارکنانتان در نظر بگیرید، سعی کنید از کاهش هزینه‌های سازمانی وحشت نکنید. این احتمال وجود دارد که چند تغییر کوچک موجب صرفه‌جویی قابل‌توجهی شود؛ صرفه‌جویی‌ای بیشتر از
به‌نظرم یک حقیقت درمورد آقایون وجود داره واونم این هستش که
باهرررر قیافه وتیپ وظاهر وموقعیتی که باشن ،معتقدن دست رو
هرر دختر همه چی تمومی بذارن نه نمیشنون و ازخداشونم هست و
افتخار میکنن همچین پسری دومادشون بشه 
+نمیدونم این اعتماد به نفس کاذبشون ازکجا میاد واقعا؟؟ 
یامثلا ی عده با اعتماد بنفس خیلی بالایی موقع شماره دادن بدون اینکه تو آینه
به خودشون نگاهی بندازن ،میفتن دنبال دخترای جذاب و بعداینکه طرف
گفت ن ، ی تیکه ای هم میندازن به طرفو م
کتاب ساختمان ها چگونه عمل میکنند نوشته ادوارد الن یکی از کتاب های مرجع برای کنکورست این کتاب رو ازون جهت توصیه میکنم حتما بخونیدش که تغریبا 90 درصدش درمورد دروس فنی سازه تنظیم شرایط صوت و نور و تاسیسات و ...است. و میشه گفت درمورد همچی توش توضیح داده و میشه بعنوان ی درک کلی و عمومی از همه ی دروس فنی مطالعش کنی.و حتی مطالبی در مورد درک عمومی معماری درش وجود داره... حتما بخونیدش...موفق باشید.ع گ

با کسی حرف می‌زدم که از رشته‌ای که قرار است در دانشگاه بخوانم می‌پرسید. گفتم روان‌شناسی. همان‌طور که هر کسی به آدم می‌رسد و فکر می‌کند در مورد رشته‌ای که در نظر داری بیشتر از تو اطلاعات دارد (منکر این نیستم که خیلی‌وقت‌ها دارند و استفاده می‌کنم)، شروع کرد به گفتن اطلاعات پراکنده‌ای درمورد روان‌شناسی. مثلاً فرق روان‌شناس با روان‌کاو! به من یادآوری کرد که نمی‌توانم در آینده قرص تجویز کنم. گفتم بله، می‌دانم. گفت با مدرک کارشناسی می‌ت
آیا پاشویه کودک برای کاهش تب عوارض دارد؟
مجله زیبا - بیماری تب در بین کودکان طبیعی است.تب علت های مختلفی دارد . خیلی از والدین برای درمان و کاهش تب از پاشویه استفاده می کنند اما آیا پاشویه برای کاهش تب مفید است و عوارضی ندارد؟
به ادامه بروید
ادامه مطلب
بسیاری از افراد اخیراً از من درمورد تفاوت های تبلت های گرافیکی و قلم های دیجیتالی سوال کرده اند ، زیرا آنها خودشان اینقدر سخت خوانده اند و هنوز نمی دانند کدام یک از اهدافشان متناسب است. انتخاب ابزار مناسب برای کار ضروری است مگر اینکه بخواهید برای خودتان کار کنید – شما یک صفحه …The post قلم دیجیتال یا نمودار قرص؟ از ابزار مناسب برای کار استفاده کنید appeared first on باشگاه مشتریان خبری اینفوجاب.
via باشگاه مشتریان خبری اینفوجاب https://ift.tt/2A4Uzvk
مشاهده مطل
کاهش وزن چه تاثیری بر قاعدگی دارد
کاهش
ادامه مطلب
چهارشنبه 1 آوریل2020
کاهش (ارزش) سهام بازار آسیا و آمریکا.
ویروس کرونا همچنان بر بازارها حاکم است.
ریباند PMI کایشین چین در ماه مارچ.
سهام آسیا و آمریکا شبانه و پس از هشدار رئیس جمهور آمریکا درمورد اینکه حدود 250هزار نفر ممکن است در آمریکا به دلیل ویروس کرونا بمیرند، ریزش داشت. بازده ده ساله خزانه داری آمریکا افت داشت و شاخص ارز اسپات دلارآمریکا در بلومبرگ در نتیجه رشد عددی موارد ابتلا، بالاتر رفت.
سهام آمریکا و اروپ
کاهش وزن با 8 گام صبحگاهی!!$

ترفندهای صبحگاهی برای کاهش وزن‎

شما می توانید در هنگام صبح 8 گام بردارید
تا علاوه بر کنترل وزن، شاهد بهبود سلامت روحی و جسمی خود باشید. برای
دانستن این 8 گام در ادامه مطلب با ما همراه شوید
ادامه مطلب
کاهش سریع فشار خون بالا کاهش سریع “فشار خون بالا” برای حفظ جان فرد مبتلا با راه و روش طبیعی ممکن است. درست است که داروها در این زمینه خوب عمل می کنند ولی بدون دارو هم می توان فشار خون را کاهش داد.                                                                                                                                                                     
ادامه مطلب
پنجشنبه 5 سپتامبر 2019
رأی اعضای پارلمان انگلیس به لغو برکسیت بدون توافق و انتخابات سراسری.
ادامه صعودهای پوند/دلارآمریکا تا بالای 1.2200.
اعمال مجدد فشار از سوی اردوغان روی بانک مرکزی ترکیه برای کاهش نرخ ها.
اعضای پارلمان انگلیس با هدف لغو خروج بدون توافق در 31 اکتبر با 327 رأی به 299 ،رأی به تأخیر در لایحه برکسیت دادند . مجلس عوام نیز درخواست جانسون برای انتخابات زودهنگام را که حزب کارگری رأی ممتنع درمورد آن داده بو
فیلم ها و سریال های ماهواره ای گرچه موجب ناهنجاری های رفتاری و آسیب اجتماعی می شود ولی
از طرف دیگر می تواند در پیشگیری و کم شدن رفتارهای ناهنجار عامل تعیین کننده ای باشد.
بسیاری از موضوعات فیلم ها و سریال ها درمورد پدیده های اجتماعی است که از این طریق می تواند باعث
کاهش آسیب ها و معضلات اجتماعی شود. بهره مند شدن از هنر در کم شدن آسیب ها تاثیر زیادی دارد،
ولی می تواند نقش موثری در آسیب هم باشد.
منبع:  مرکز مشاوره و روانشناسی ایران-راه برخورد با
فیلم ها و سریال های ماهواره ای گرچه موجب ناهنجاری های رفتاری و آسیب اجتماعی می شود ولی
از طرف دیگر می تواند در پیشگیری و کم شدن رفتارهای ناهنجار عامل تعیین کننده ای باشد.
بسیاری از موضوعات فیلم ها و سریال ها درمورد پدیده های اجتماعی است که از این طریق می تواند باعث
کاهش آسیب ها و معضلات اجتماعی شود. بهره مند شدن از هنر در کم شدن آسیب ها تاثیر زیادی دارد،
ولی می تواند نقش موثری در آسیب هم باشد.
منبع: مرکز مشاوره و روانشناسی ایران -راه برخورد با آ
سه شنبه 16 جولای 2019
سهام آمریکا پیش از گزارشات درآمدهای سه ماهه شرکت های آمریکا، صعود نسبی دارد.
دلارنیوزلند/آمریکا پس از گزارش تورم تا سقف 3 ماه صعود میکند.
بازارها امروز منتظر داده بیکاری انگلیس، خرده فروشی  و درآمدهای شرکت های آمریکا هستند.
سهام آمریکا دیروز پیش از گزارش سه ماهه درآمدهای شرکتی آمریکا به دلیل اینکه امروز و روزهای آینده ازسوی شرکت های مختلفی منتشر می شود، صعود نسبی داشت( تایمز مالی). بازارها هم
خب، من کلن آدم حسودی هستم.
درمورد چیزایی که دوستشون دارم، دست‌ودل‌باز و جنگنده‌ام. یعنی اگه از یه‌چیزی واقعن خوشم بیاد دیگه بی‌خیال شدن برام بی‌معنی می‌شه. اما خب، دراین مورد مهربون‌ترم! اگه دیگران هم اون رو داشته باشن، چه دلیلی برای ناراحتی هست؟ خوشحالم می‌‌شم، البته خب اگه لیاقتش رو داشته باشن و قدر بدونن، وگرنه می‌خوام خفه‌شون کنم.
اما درمورد کسایی که دوستشون دارم، به‌طرز نفرت‌انگیزی حسودم! یعنی اگه یه موقعی مثلن عاشق یکی بشم ح
فرقی نمی کند از نگرانی تان درمورد بیرون گذاشتن ناگهانی سروش رفیعی از پرسپولیس حرف بزنید یا از پایین آمدن کیفیت آهنگ های خواننده محبوبتان. از مسئله ورود زنان به ورزشگاه حرف بزنید یا از علایقتان به نحوه برگزاری جشن ازدواجتان. اگر نوشته ی شما در دید باشد، همیشه هستند کسانی که بگویند "سطح دغدغه ت اینه؟"، "الان مشکل جامعه ما اینه؟" و جملاتی از این دست.
کاش این عزیزان خود دغدغه مند پندار بفهمند زندگی جنبه های مختلفی دارد و شدنی نیست آدم بیست و چهار
دوشنبه 3 ژوئن 2019
سهام جهانی با تشدید تنش های تجاری در هفته گذشته تحت فشار است.
بارکلیز اکنون انتظار دارد که فدرال رزرو در نیمه دوم 2019 کاهش نرخ 75bp رقمی داشته باشد.
پوندانگلیس/دلارآمریکا با توجه به ادامه بی ثباتی برکسیت و وضعیت سیاسی انگلیس، معامله پایینی دارد.
بخش زیادی از سهام جهانی هفته گذشته تحت فشار قرار گرفت و بازده ده ساله با توجه به تشدید آشفتگی های تجاری آمریکا-چین، افت داشت. در روزهای پایانی هفته، چین آم
4 نکته رژیمی برای کاهش وزن زنان میان سال
کاهش وزن در سنین ۲۰ تا ۳۰ سالگی به راحتی اتفاق می افتد، با این حال این کار در سنین ۴۰ تا ۵۰ سالگی کمی مشکل است. اما این به معنی غیرممکن بودن آن هم نیست. با نگرش های سالم و همچنین تغذیه صحیح کاهش وزن در هر سنی ممکن است. برای افراد میانسال، ترکیب ورزش هایی مثل پیاده روی و در کنار آن حرکات کششی و نرمشی و همچنین برداشتن وزنه بهترین روش برای تناسب اندام و کاهش وزن است. اکنون می خواهیم نکاتی را به شما معرفی کنیم ک

رئیس سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی از خودکفایی ایران در تولید بذر شش محصول زراعی خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر، کاظم خاوازی در چهارمین  جشنواره  معرفی ارقام گیاهی در جمع خبرنگاران از خودکفایی کشور در تولید برخی بذور خبر داد و اظهارداشت: کشور ما در زمینه  تولید بذر گندم، جو، تریتیکاله، سویا، کنجد و گلرنگ به خودکفایی رسیده و خودکفایی در تولید این محصولات باعث کاهش ضریب وابستگی و در نتیجه کاهش حجم واردات از کشورهای دیگر می شود.
معا
دوشنبه 7 اکتبر 2019
سهام آسیا شبانه در محدوده قرمز.
ازسرگیری گفت و گوهای تجاری آمریکا-چین در این هفته.
بازارها منتظر راه حل هایی پیش از نشست ماه اکتبر FOMC.
✏️✏️✏️✏️✏️
سهام آسیا و ارز چین(یوان Renminbi) شبانه و در پی گزارشی مبنی بر اینکه پکن تمایل چندانی به معامله جدی با آمریکا ندارد و ابراز کرده است که رشته ای از موضوعات که چین خواهان بحث درمورد آنها می باشد به شکل قابل توجهی کاهش یافته است.گفت و گوهای تجاری آمریکا-
جمعه 23 آگوست 2019
سهام آسیا امروز پیش از سخنرانی ریاست فدرال رزرو آمریکا در ساعت 15 به وقت گرینویچ در محدوده سبز معامله می شود.
دلارنیوزلند/آمریکا به دنبال تمایلات افزایشی از سوی ریاست رزرو بانک نیوزلند، حرکت صعودی دارد.
پوندانگلیس/دلارآمریکا با نظرات مثبت از سوی رئیس جمهور فرانسه در موضوع برکسیت، بالا می رود.
سهام آسیا شبانه و پیش از سخنرانی ریاست فدرال رزرو آمریکا در ساعت 15 امروز در جکسون هال و نشست گروه هفت در
طب سوزنی برای کاهش وزن

بررسی اجمالیطب سوزنی طب سنتی پزشکی چینی برای تحریک نقاط خاص روی بدن است ، در درجه اول با قرار دادن سوزن های بسیار نازک از طریق پوست.
طب سوزنی در تحقیقات بسیاری در مورد توانایی آن در مدیریت درد - بخصوص دردهای سردرد و گردن ، کمر ، زانو و آرتروز مورد توجه قرار گرفته است.
با این حال ، به عنوان بسیاری از مطالعات صورت نگرفته است که طب سوزنی چگونه می تواند در مورد سایر موضوعات بهداشتی مانند کاهش وزن کمک کند.
طب سوزنی برای کاهش
1-درد پشتمحققان در گزارشی در مجله طب داخلی سالانه (Annals of Internal Medicine) در سال 2017، براساس آزمایشات قبلی، گزارشاتی را درمورد استفاده از درمانهای غیر دارویی (از جمله طب سوزنی) برای درد پشت منتشر کردند. این پژوهشگران، دریافتند که درد پشت بلافاصله پس از استفاده ازطب سوزنی به شدت کاهش یافته و با عملکرد بهتری، همراه میشود که با حالت بدون اعمال طب سوزنی قابل مقایسه نیست. اگرچه، در بلند مدت، این تفاوتها بسیار کوچک و یا حتی واضح نبودند.
به دلیل کافی نبودن
دلایل کاهش میل جنسی مردان چاقی :چاقی در مردان باعث می شود که ترشح هورمون جنسی یعنی تستوسترون کاهش پیدا کند و در نتیجه میل مرد به رابطه جنسی کم شود . هم چنین چاقی با فشار خون بالا و سخت شدن شریان ها همراه است که این باعث می شود جریان خون در آلت تناسلی مردانه کاهش یافته و نعوظ را مختل شود . 
ادامه مطلب
به گزارش سایت تفریحی چفچفک برگرفته از نیمروز : روش‌های متفاوت وزیادی برای کاهش وزن وجود دارند. راه های کاهش وزن سریع و چگونه سریع لاغر شویم و چطور سریع وزن کم کنیم؟
مطمئنا تبلیغات کاهش وزن بسیاری را مشاهده کرده‌اید که هر کدام ادعا می‌کنند می‌توانند وزن شما را در سریع‌ترین زمان ممکن کاهش دهند. اکثر این رژیم‌های غذایی شما را به گرسنگی بیش از حد برای لاغر شدن تشویق می‌کنند. اما این روش درست نیست و بیشتر به بدن صدمه وارد می‌کنید. در این مطلب
بیماری ها و داروها :
بیماران قبلی به طور کلی از تقلای زیادی منع می شوند که همین مساله باعث ایجاد مشکلات جنسی می گردد . هم چنین افسردگی می تواند به شدت میل جنسی را کاهش داده و مصرف داروهای ضد افسردگی و یا داروهای کاهش فشار خون بر میل جنسی تاثیر منفی دارد .

ادامه مطلب
کاهش چین و چروک
پیری چیزی است که حتی اگر بخواهیم نمی توانیم جلوی آن را بگیریم. با این حال ، ما می توانیم از محصولاتی استفاده کنیم که علائم چین و چروک را در بدن کاهش دهد. استفاده از عسل روی پوست شما ممکن است چین و چروک شما را کاملاً از بین نبرد اما ظاهر آن را کاهش می دهد. عسل خام حاوی طیف وسیعی از جمله آنتی اکسیدان ها، پلی فنول ها و فلاونوئیدها است که به پوست شما کمک می کند تا با آسیب به کلاژن مقابله کند و به نوبه خود علائم قابل رویت شما در پیری را
درود روز بخیر دوستان ، مثل همیشه امروز هم برای شما مطلبی درمورد سقف های کاذب آماده کرده ایم و قصد داریم درمورد سقف کاذب تیغه ای برای شما توضیحاتی دهیم .
سقف کاذب سازه پنهان : تایل سازه مخفی از جنس آلومینیوم Clip in system در اندازه های متنوع یکی دیگر از سقف های شبکه ای از متریال فلز است که سپری آن غیر قابل رویت می باشد. در شبکه سقف کاذب سازه پنهان در درون مقطع های زیرسازی بدون فاصله و درست در کنار هم جا می گیرند.

سقف کاذب سازه پنهان
بیماری ها و داروها :
بیماران قبلی به طور کلی از تقلای زیادی منع می شوند که همین مساله باعث ایجاد مشکلات جنسی می گردد . هم چنین افسردگی می تواند به شدت میل جنسی را کاهش داده و مصرف داروهای ضد افسردگی و یا داروهای کاهش فشار خون بر میل جنسی تاثیر منفی دارد .

ادامه مطلب
بیماری ها و داروها :

ادامه مطلب
هر کسی که بر حسب سن و قد، 15 تا 20 درصد زیر وزن طبیعی باشد، به عنوان لاغر تعریف می شود. به عنوان مثال، اگر یک خانم با سن 25 تا 50 سال هستید و قد شما 1.68 متر است، وزن شما در حالت ایده آل باید 59 کیلوگرم باشد. اگرچه، وقتی وزن بدن به 50 کیلوگرم (15 درصد) و 47 کیلوگرم (20 درصد) افت می کند، به عنوان لاغر بیان می شود. یک زن با وزن 59 کیلوگرم باید شاخص توده بدنی 20.90 کیلوگرم/متر مربع داشته باشد. هرچه وزن کاهش پیدا می کند، BMI تا 18.8 (15- درصد) پایین می آید، که همچنان در محدود
خَیرُ بَیتٍ فِى المُسلِمینَ بَیتٌ فیهِ یَتیمٌ یُحسَنُ إِلَیهِ وَشَرُّ بَیتٍ فِى المُسلِمینَ بَیتٌ فیهِ یَتیمٌ یُساءُ إِلَیهِ أَنَا وَکافِلُ الیَتیمِ فِى الجَنَّةِ هکَذا؛بهترین خانه هاى مسلمانان خانه اى است که در آن یتیمى باشد و به او نیکى کنند و بدترین خانه هاى مسلمانان خانه اى است که در آن یتیمى باشد و با او بدى کنند، من و سرپرست یتیم در بهشت مانند دو انگشت همراهیم.

موسسه خیریه بیت الکوثر زنگی آباد
شماره حساب بانک کشاورزی :603247
شماره ک
چند قرص و مکمل های کاهش وزن محبوب

بسیاری از راه حل های مختلف کاهش وزن در خارج وجود دارد.
این شامل انواع قرص ها ، داروها و مکمل های طبیعی است.
ادعا می شود که به شما در کاهش وزن کمک می کند ، یا لاغری را کاهش می دهد و یا لاغری را در کنار سایر روش ها کاهش می دهید.
آنها تمایل دارند که از طریق یک یا چند مکانیزم کار کنند:
اشتها را کاهش دهید و احساس پر شدن بیشتری داشته باشید تا کالری کمتری مصرف کنیدجذب مواد مغذی مانند چربی را کاهش داده و باعث می شود کالری
کاهش میل دام به غذا دلایلی دارد که در زیر به آن ها اشاره می شود :
- طریقه غذا دادن به دام ها باید به گونه ای باشد که علوفه به طور یکنواختی در آخور قرار گیرد تا همه دام ها به یک نسبت از علوفه بتوانند استفاده نمایند .
- باید خوراک دام تازه و سالم باشد . زیرا خوراکی که کپک زده و فاسد است سبب می شود که میل دام کاهش یابد .
- عدم تهویه نامناسب در محل خوراک دهی : وجود گرمای شدید، کوتاه بودن سقف و نبود تهویه کافی سبب استرس گرمایی در دام ها می شود . همین مطلب س
‍تحلیل فاندامنتال بازار فارکس:
سه شنبه 14 می 2019
سهام جهانی با توجه به تنش ها در روابط چین-آمریکا، معامله پایینی دارد.
در بازار ارز، ین ژاپن دیروز پیش از ریتریس شبانه تقویت شد.
پوندانگلیس/دلارآمریکا با توجه به ادامه بی ثباتی برکسیت، تحت فشار است.
سهام جهانی دیروز و شبانه با توجه به تنش های بیشتر در روابط تجاری چین-آمریکا همراه با اعلامیه چین درمورد تلافی 25درصدی روی 60بیلیون دلار از کالاهای آمریکایی، افت شدید داشت. هرچند ترامپ بعدا اعلام کرد که
این وبتون فعلا ترجمه نمی شود
قسمت های ترجمه شده به طور کامل در سایت قرار داده شد
نام وبتون:اشتهاژانر: #فانتزی ، #عاشقانهمنتشر شده از #lezhinوضعیت: #پایان_یافتهخلاصه:درمورد پسری درمورد دوهیونه که از طرف بچه های کلاس مورد آزار قرار می گیره و همچنین خوب نمی تونه راه بره .یه شب که داشته به خونه بر می گشته همکلاسیش بنام آجی رو می بینه که داره یه مرد رو میخوره. فردای اون روز که میخواسته خودکشی کنه (به خاطر زورگویی و اینجور چیزایی که براش پیش اومده ) که آج
استفاده از آسپرین، کنسر کبدی و مرگ و میر مرتبط با بیماریهای کبدی را در بیماران هپاتیت ویروسی مزمن، کاهش می دهد.
در یک مطالعه ملی از سوئد که مقاله ی آن امروز در هفته نامه معتبر  NEJM منتشر شده، مشخص شده است که استفاده از آسپرین با دوز کم در بیماران هپاتیت مزمن ویروسی می تواند منجر به کاهش بروز هپاتوسلولار کارسینوما و همچنین کاهش مرگ و میر مرتبط با کبد شود.این در حالی است که استفاده از آسپرین منجر به افزایش قابل توجه خونریزی گوارشی نشده است 
https:/
جمع سه نفره‌ی من و الی و امین که کف کانون ولو شدیم و می‌خندیم و چیپس و ماست موسیر میخوریم و حرفای جدی درمورد روابط و شخصیت من می‌زنیم. اینجا مکان امن منه‌. سه تایی دور هم بشینیم و شعر بگیم و از بودن در کنار هم لذت ببریم :) صنعتی جز لعنتی بودنش این چیزای قشنگم واسه من داره.
یک جایی تو جرعت این را پیدا میکنی که کاری که از آن می‌هراسی را انجام دهی. در اصل یک جایی بالاخره به مرحله ای می‌رسی که دلت تنگ شود برای کاری که از انجام آن هراس داری. بهتر است بگوییم یک جایی به این نتیجه می‌رسی که هراس انجام کار مذکور توهمی بوده که مغزت به دلیل دامن زدن به تنبلی برایت ساخته.

پیشرفت در هر چیزی به صورت یک جهش اتفاق می‌افتد. البته ایجاد شدن آن جهش مراحلی دارد که بسیار طولانی اند و طی کردنشان بس طاقت فرساست. برای همین احتمال جا
بعد از دولت لبنان دولت عراق هم اعلام کرد که حقوق مسوولان دولتی را تا پنجاه در صد کاهش می دهد ، این در حالیست که ارزش پول عراق در چند سال گذشته با وجود جنگ با داعش و مشکلات داخلی فراوان ۱۰ برابر ارزش پول ایران شده است. 
 آیا وقت آن نشده است که آقای روحانی هم حقوق مسوولان دولتی را به ویژه بعد از قضایای حقوق های نجومی ، کاهش دهد؟!
http://ziarani1.blog.ir/
بعد از افزایش قیمتی هفته گذشته، امروز اولین روز کاری در بازارهای جهانی شاهد کاهش قیمتی بودیم که دلیل آن به نشانه ها از کاهش سرعت اقتصاد چین ناشی می گردد. این موضوع علیرغم پیشرفت هایی است که اخیرا در زمینه جنگ تجاری بین آمریکا و چین رخ داده است. هر چند سود صنایع چینی این ماه برای دومین ماه متوالی شاهد کاهش بوده اما نشانه هایی از رسیدن یک توافق اولیه میان دو غول بزرگ اقتصادی دنیا به وجود آمده که می تواند شتاب فراوانی به تقاضای نفت در آینده دهد.
انواع روش های لاغری با ورزش و یا کاهش وزن با رژیم های لاغری را برای شما آماده کرده ایم . لطفا توجه داشته باشید که توصیه های موجود در این سایت فقط جهت اطلاع رسانی بوده و جایگزین توصیه های پزشک نیست . پیشنهاد میشود قبل از هر اقدامی ، حتما با پزشک مشورت نمایید .لاغری - از رژیم های لاغری تا کاهش وزن با ورزشلاغری – از رژیم های لاغری تا کاهش وزن با ورزش
اولین چیزی که باید برای لاغری به خاطر داشته باشید این است که کاهش وزن فقط زمانی اتفاق میافتد که کالر
علت کاهش ناگهانی قیمت آهن آلات چیست ؟ 
به گزارش آهن نیک در اخبار بازار آهن، شنیده ها حاکی از کاهش قیمت آهن آلات از ابتدای هفته جاری می باشد . پس از روزها نوسانات قیمتی و همچنین سردرگمی قیمت آهن الات در بازار، از ابتدای هفته جاری شاهد کاهش نرخ محصولات فولادی در بازار اهن الات بوده ایم. روند نزولی قیمت ها در بازار بگونه ای بوده که هر روزه شاهد کاهش 100 تومانی در بسیاری از مبادی بوده ایم.
با توجه به کاهش قیمت ها طی هفته جاری ، شاهد افزایش میزان خ
چهارشنبه 29 ژانویه 2020
ارقام CPI طبق انتظار استرالیا.
جفت پوند/دلارآمریکا پیش از نشست فردای بانک انگلیس همچنان روند نزولی دارد.
نشست فدرال رزرو در ساعت 19 امروز عصر.
بازار سهام آسیا با بازگشایی شاخص سهام هنگ سنگ بازار هنگ کنگ برای نخستین بار بعد از تعطیلات سال جدید چینی با 2.8% معامله پایین تر آغاز به کار کرد. سهام Nikkei ژاپن و شاخص XJO اصلی استرالیا شبانه سودگیری کردند. نفت خام با اعلام منابع اپک درمورد احتمال کاهش بیشتر
کلسترول خون : تحقیقات نشان داده که مصرف اسفرزه به دلیل مقادیر بالای فیبر محلول می تواند به کاهش کلسترول خون بالا کمک کند.
یک
مطالعه نشان می دهد که مصرف روزانه اسفرزه به مدت شش هفته یک راه موثر
برای کاهش کلسترول خون بالا در افرادی که چاق و یا دارای اضافه وزن هستند،
می باشد.
فشار خون : مطالعات متعدد نشان داده است
که فیبر موجود در اسفرزه با کاهش فشار خون بالا و تقویت عضلات قلب، خطر
ابتلا به بیماری های قلبی و عروقی را کاهش می دهد.
چرا با وجود اینکه روزه می گیریم باز هم چاق می شویم؟ چه راهکارهایی وجود دارد که پس از سحری نخوابیم؟ آیا دوست دارید در ماه رمضان، وزن خود را کاهش دهید؟ آیا می دانید چه نکاتی را باید در افطاری و سحری خوردن رعایت کنید تا دچار اضافه وزن نشوید؟ در این مقاله به بررسی این نکات می پردازیم.
ادامه مطلب
افت 92 درصدی فروش خودروی چین به دلیل کروناویروس !
▪️سازمان خودروهای مسافربری چین از کاهش 92 درصدی فروش خودرو در این کشور و همزمان با شیوع ویروس کرونا خبر داده است.
▪️بنابر اعلام این نهاد چینی، این کاهش فروش مربوط به دو هفته نخست ماه فوریه است و فروش خودرو حتی در هفته نخست با کاهش 96 درصدی مواجه شد و کار به جایی رسید که در سرتاسر بازار چین، روزانه 811 دستگاه خودرو به فروش رسیده است.
▪️پیش‌بینی می‌شود که در مجموع ماه فوریه، فروش خودرو با کاهش 70
به نام خدا
قلم را بر قلب سفید کاغذ می گذارم و موضوع انشایم را با پرواز شروع می کنم درمورد آزادی و رهایی می نویسم و درمورد اینکه اگر می توانستم پرواز کنم چه می کردم و پیش چه کسانی میرفتم.
شاید پیش خورشید می رفتم و دلیل روشنایی گرمی اش را می پرسیدم و کمی از نور و گرمی آن قرض می گرفتم و به دل تاریک بعضی از انسان ها می دادم.به ابرها می گفتم تا کمی از اشک های خود را بر روی زمین خشک و ترک خورده کویر بریزند تا کویر هم طعم تازگی را بچشد.
بر روی رنگین کمان می
بولوترین عادم این کره خاکی منم ک الان روی تختم نشستم، خانواده ام توی سالن خونمون پیش همن و باهم حرف میزنن، کلی فکر توی سرمه و نمیدونم باید چیکار کنم و درمورد آینده ام بینهایت گیجم‌. بولو ترین عادم این کره خاکی منم و دارم حس میکنم ک قلبم هم داره آبی میشه...
جملات زیبا درمورد مدرسه شاد☺
برای نمره گرفتن درس نمیخونم درس میخوانیم تا یاد بگیریم
 هیچ وقت نگو نمیتوانم  بگو میتونم و موفق هم خواهم شد
 هیچ  کس نمیتواند به عقب برگردد و شروع تازع ای داشته باشه اما هرکسی میتواند از الان شروع  بکنه  و یه پایان شاد بسازه
types of riskانواع ریسک در بورس
♦️تحلیلگران باید دو نوع ریسک را از هم تفکیک دهند:
systematic riskریسک سیستمی
unsystematic riskریسک غیر سیستمی
♦️ریسک غیر سیستمی تنها شرکت را تحت تاثیر قرار می دهد مانند مشکلات تولید، کاهش در فروش 
♦️برای اینکه ریسک غیر سیستمی را کاهش بدهیم باید پورتفوی سهاممان(سبد دارایی) را متنوع کنیم ینی چند سهم از صنایع مختلف داشته باشیم به این کار diversified portfolio می گویند.
اما ریسک سیستمی با روش فوق کاهش نمی یابد مثلا ریسک بازار با متنوع ساخت
کاهش وزن در یک هفته با برنامه ای موثر برای لاغری
متاسفانه در زندگی امروزی افراد زیادی با مشکل اضافه وزن دست و پنجه نرم می کنند و همیشه دنبال راه هایی سریع برای کاهش وزن می گردند که برخی از این روش ها نه تنها موثر نیستند بلکه سبب بیماری های مختلف نیز می شوند.
بهترین راه برای کاهش وزن و رهایی از چاقی گرفتن رژیم کم کالری در کنار یک برنامه ورزشی منظم است اما در برخی از مواقع ما به دنبال یک راه حل برای لاغری سریع می گردیم تا بتوانیم حداکثر وزنمان را
بررسی رژیم غذایی SlimFast

آیا برای کاهش وزن موثر است؟
چگونه کار می کند
کاهش وزن
سایر مزایا
غذا برای خوردن
مواد غذایی برای جلوگیری از
رژیم SlimFast ده ها سال است که ابزاری محبوب در زمینه کاهش وزن است.
این ترکیب از لرزهای جایگزین غذا و محصولات غذایی طراحی شده برای کاهش وزن است.
برنامه ساده ، راحت و آسان برای دنبال کردن آن موفقیت گسترده ای کسب کرده است.
اما بسیاری تعجب می کنند که آیا این واقعا کار می کند ، و همچنین پایدار است.
این مقاله نگاهی دقیق تر ب
نکاتی مهم درمورد بارندگی های اخیر کشور
کشاورزان گرامی حتما به این نکته توجه داشته باشند که حتما مسیرهای آب زمین های خود را باز نگهدارند تا بر اثر تجمع آب به درختان و محصولات کشاورزی صدمه ایی وارد نشود .
در مناطق گرم سیر این بارندگی ها مفید خواهد بود افرادی که کشت گند و جو خود را به صورت دیم انجام میدهند حتما کشت خود را شروع کنند .
افرادی که چغندر قند کشت می کنند برای کسانی که در نواحی شمال و شما غرب و یا غرب کشور اگر هنوز چغندر قند را برداشت نکر
 سلام  
بچه  ها خوبید خوشین 
امیدوارم که هم خوش باشید هم سرحال و هم دنیاتون بی غم 
بی غم امد  چ خبر چیشدع 
کی هست  کی رفته کی جدید امدع بگید بشناسیمتون 
یه مدت نبودم    ولی ک کنم دوباره برگشتم 
 واقعا نمیدونم که درمورد چی بنویسم براتون  قبلا یکم شادو شنگول تر بودیم 
حالا یکاریش میکنیم نگران نباشید 
و اما دیگه چخبر
سر سفره داشتن درمورد سیبیل گذاشتن و سبیل زدن و اینا حرف میزدن که بعضی مردا میاد به بعضیا نه و چقدر تغییر میکنن وقتی بعد یه مدت سبیلشونو میزنن.انقدر حرف زدن درمورد این موضوع منم یهو دلم خواست سبیل بزارم:/.بهم میاد ینی؟؟؟!

امشبم فهمیدم من یه وقتایی چقدر گرسنه میشم:/ سه تا بشقاب غدا خوردم.حالا دیگه اخراش بود مردا بلند شده بودن مامانا داشتن راجب بزرگ کردن بچه هاشون حرف میزدن و من همونجا بود که فهمیدم چقدر کودکی دردناکی داشتم و از اینکه الان زندم ک
بهترین کربوهیدرات برای کاهش وزن سالم
کربوهیدرات
کاهش وزن ! بله درست است ماده غذایی که اغلب برای لاغری و تناسب اندام سعی
می کنیم در رژیم خود نداشته باشیم در برخی خوراکی ها به صورت لاغرکننده و
چربی سوز وجود دارد.
ادامه مطلب

- سطح کلسترول و فشار خون را کاهش میدهد.- جذب ویتامین E را افزایش میدهند و کبد را از آسیب های رادیکال محافظت میکند.- یک ضد التهاب و آنتی اکسیدان قوی است که علائم درد و تورم ناشی از بیماری ها را کاهش میدهد.- سیستم ایمنی را تحریک میکند و به کاهش شدن عفونت کمک میکند.
ادامه مطلب

امروز هم نرخ خرید دلار و یورو در بانک‌ها کاهش داشت و هم نرخ خرید و فروش این دو ارز در صرافی‌های مجاز بانکی کاهش قیمت را تجربه کرد.
به گزارش ایسنا، در معاملات ارزی امروز (چهارشنبه) بانک‌ها هر دلار را به نرخ ۱۴ هزار و ۴۰۰ تومان از متقاضیان خریدند که بیش از ۲۵۰ تومان ارزان شده است.
همچنین نرخ خرید هر اسکناس یورو از سوی بانک‌ها ۱۶ هزار و ۳۷۰ تومان اعلام شده است که نسبت به دیروز نشانگر کاهش ۳۰۰ تومانی است.
در صرافی‌های مجاز بانک مرکزی نیز هر دلا
برنامه رژیم کاهش وزن یک ماهه به همراه وعده های غذایی و از همه مهم تر طرز تهیه چند نوشیدنی چربی سوز فوق العاده موثر برای شما عزیزان آماده شده است. رژیم آنلاین ایده آل شو در انتهای مقاله رو از دست ندید.
 فقط با رعایت این رژیم غذایی و ۱۵ دقیقه تمرین صبحگاهی به مدت ۳۰ روز تفاوت را در خود احساس خواهید کرد. برای کاهش وزن ۱۰ کیلوگرمی  در یک ماه، نیاز به انگیزه و کنترل قوی بر عادات غذایی خود دارید.
ادامه مطلب
این چه خویِ بدیه که آدمیزاد داره؟
به محض اینکه یه مشکل بزرگش معجزه وار حل میشه فک میکنه اینکه یه امکان نبوده ...یه ضرورت بوده! (کلا درمورد هر چی پیش بیاد همین اول به اون ذهن داغونش میرسه!) و به جا اینکه بره بنده ی اونی بشه که این امکان رو محقق کرده میگه خب شده دیگه.
اَه!
یا قنات بوده و ملک او تلقی می شود و هیچ تصرفی از طرف دیگران در آن مجاز نمی باشد. ماده ۱۳۶ قانون مدنی پس از بیان تعریف حریم، فلسفه وجودی این تأسیس حقوقی را یک امر مهم عنوان می کند و آن را قاعده و ملاک کمال انتفاع می داند که همین امر باعث…
ادامه مطلب
یک از عیوب متداولی که معمولا برای سیستم های سرمایشی از قبیل یخچال ، سردخانه و دستگاه ی تهویه مطبوع نظیر اسپیلت و کولرگازی پیش می اید کاهش سرمای تولید شده توسط این دستگاه ها می باشد.
در اغلب این موارد ذهن مشتری سریعا به این فکر می افتد که گاز دستگاه خالی شده است و باعث کاهش سرما شده ، اما در غالب این موارد می توان با انجام چند عمل این عیب را برطرف کرد.
جهت مطالعه ی ادامه ی مطلب فلش زرد رنگ را کلیک کنید>>>>>>>>>>>>>
ادامه مطلب
مناظره حضرت آقا امام صادق علیه السلام با ابو حنیفه در مورد بطلان قیاس
شیخ مفید رضوان الله علیه روایت کرده است:
محمد بن عبید، عن حماد، عن محمد بن مسلم قال: دخل أبو حنیفة على أبی عبد الله علیه السلام فقال له: إنی رأیت ابنك موسى یصلی والناس یمرون بین یدیه فلا ینهاهم، وفیه ما فیه فقال أبو عبد الله علیه السلام: ادع لی موسى، فلما جاءه قال: یا بنی إن أبا حنیفة یذكر أنك تصلی والناس یمرون بین یدیك فلا تنهاهم، قال: نعم یا أبه إن الذی كنت اصلی له كان أقرب إ

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تولید قطعات اجاق گاز